FAQ

Informacje ogólne

Gdzie kupię Français Présent?
W salonach sieci EMPiK, salonikach prasowych InMedio, Relay, Kolporter i Ruch oraz w księgarniach językowych (np. sieci Omnibus, Polanglo, Bookland) zobacz więcej

Kiedy ukazuje się magazyn Français Présent?
Co trzy miesiące.

wydanie w sprzedaży numer magazynu
styczeń/luty/marzec 2019 15 grudnia 2018 472019
kwiecień/maj/czerwiec  2019 15 marca 2019 48/2019
lipiec/sierpień/wrzesień 2019 15 czerwca 2019 49/2019
październik/listopad/grudzień 2019 15 września 2019 50/2019
styczeń/luty/marzec 2020 15 grudnia 2019 51/2020
kwiecień/maj/czerwiec  2020 15 marca 2020 52/2020

 

Prenumerata

Dlaczego warto zaprenumerować Français Présent?
Prenumerata to najwygodniejsza i najtańsza forma zakupu magazynu. Wszystkie wykupione w prenumeracie numery wysyłane są do Państwa pocztą w połowie miesiąca - gdy tylko ukaże się najnowszy numer. Prenumerując pismo w razie ewentualnej podwyżki ceny magazynu, nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.

Czy mogę zaprenumerować Français Présent w dowolnym momencie?
Tak. Prenumerata roczna nie musi zaczynać się w styczniu i kończyć w grudniu. Prenumeratę można zamawiać przez cały rok.

Czy zamawiając prenumeratę poprzez wpłatę na konto należy ponadto wypełnić dodatkowy formularz?
Nie, wystarczy wpłacić na konto kwotę za prenumeratę, wpisać w polu tytułem jaki okres ma obejmować i zachować dowód wpłaty.

Na jakie konto mam wpłacić pieniądze na prenumeratę Français Présent?
Oto dane potrzebne do dokonania wpłaty:
Numer konta: 48 1140 2004 0000 3502 3624 0038
Dane odbiorcy: Colorful Media, ul. Lednicka 23, 60-413 Poznań
W polu "nazwa zleceniodawcy" należy podać imię i nazwisko prenumeratora oraz adres, na który mają być wysyłane magazyny.
W polu "tytułem" należy wpisać, od którego numeru ma się rozpoczynać prenumerata, a w przypadku zamawiania egzemplarzy archiwalnych, wyszczególnić je.

Jak długo od momentu wpłacenia pieniędzy na konto będę czekać na magazyn?
Od chwili, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto (czyli ok. 1-3 dni od momentu wpłaty) w ciągu 1-5 dni roboczych wysyłamy gazetę/gazety. W przypadku, gdy prenumerata rozpoczyna się od kolejnego numeru - magazyn wysyłamy jak tylko się ukaże, czyli w połowie miesiąca (maja, lipca, września itd.). Uwaga! Prosimy zwrócić uwagę na fakt, iż pieniądze wpłacane na poczcie mogą zostać zaksięgowane na naszym koncie nieco później.

Wpłaciłem pieniądze, ale nie otrzymałem prenumeraty. Dlaczego?
Niestety takie sytuacje czasem się zdarzają. Najczęstszą przyczyną jest przekazanie przez bank/pocztę niepełnych lub złych danych z polecenia przelewu. Prosimy o skontaktowanie się z nami. Po uzupełnieniu danych adresowych natychmiast wyślemy gazetę. Jednocześnie przy wypisywaniu polecenia przelewu prosimy o zwrócenie uwagi, czy dane są czytelne i dokładne (imię i nazwisko lub nazwa instytucji, ulica, numer domu, mieszkania, kod, miejscowość).

Jak otrzymać fakturę na zakup prenumeraty?
Po wpłaceniu pieniędzy na konto prosimy o jak najszybszy kontakt:
e-mail (prenumerata@colorfulmedia.pl) lub telefoniczny 61 833 63 28 wew. 22.

 

Inne

Chcę współpracować z Waszym magazynem. Czy to możliwe?
Szukamy osób kreatywnych, znających dobrze język francuski, które chcą sprawdzić się pisząc do Français Présent. Chętnych prosimy o napisanie dowolnego próbnego tekstu i wysłanie go e-mailem (redakcja@colorfulmedia.pl). Prosimy też o dołączenie kilku informacji o sobie - skąd znasz język francuski, jakie są Twoje zainteresowania, o czym chcesz pisać w Français Présent. Spośród najlepszych prac wyłonimy osoby, które zaprosimy do współpracy.